Chcesz kupić tabliczki na drzwi? Skieruj się tutaj.

W każdym budynku znajduje się całe mnóstwo przeróżnych sal o mniejszym bądź większym znaczeniu. Sprawne przemieszczanie się po nich – zarówno odwiedzającym, ale także osobom zatrudnionych w danym obiekcie – umożliwiają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę szeroki. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi można spotkać w sprzedaży? Czym wyróżniają się te , które uważane są za najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – gdzie są wykorzystywane?

Odpowiednie oznakowanie budynku zapewnia wysoką przejrzystość jego funkcjonowania. Nie ma znaczenia czy mówimy o sklepie, przedszkolu, urzędzie czy biurze – rzetelne oznaczenie pomieszczeń umożliwia ekspresowe odszukanie sali, która aktualnie jest przez nas poszukiwana. Tak dzieje się chociażby w szpitalu oraz szkole. W przypadku banków, biur oraz urzędów tabliczki na drzwi ułatwią wyszukanie pokoju, w którym swoje obowiązki wykonuje potrzebna nam na dany moment osoba. Popularnością cieszą się tabliczki na drzwi, w których można swobodnie wymieniać umieszczony na nich napis. Dzięki temu w sytuacji, gdy np. w urzędzie ma miejsce rotacja kadr, opis na tabliczce można bez trudu wymienić. Pozwala to więc oszczędzić naprawdę dużą ilość pieniędzy – nie trzeba przecież przeznaczać pieniędzy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez większego problemu rozdzielić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzone zostały z myślą załogi określonej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pokoje o charakterze socjalnym, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te miejsce, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie powinny wchodzić. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można również oznakować miejsca, w których nie wolno palić. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, cieszą się aktualnie bardzo dużą popularnością. Bardzo często na tych tabliczkach oprócz napisu stosuje się przekreślony symbol papierosa. Dla większości osób przekaz takiego znaku jest więc naprawdę przejrzysty. Wspomnieć należy także, że tabliczki informacyjne umieszcza się także przy wejściu do budynków, które wyposażone są w ułatwienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]