W tym miejscu dowiesz się jak skorzystać z porad psychologa UK.

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy tłumnie zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Aktualnie powodu Brexitu zjawisko emigracyjne wyhamowało, jednak ciągle nie brakuje ludzi skorych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak emigracja do Wielkiej Brytanii stwarza mnóstwo utrapień, z którymi ciężko jest się uporać bez pomocy terapeuty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakich sytuacjach jest potrzebny?

Przebywanie na Wyspach i wynikające z tego odseparowanie od bliskich, jak również zatrudnienie na terenie obcego państwa, mogą rodzić mnóstwo problemów, którym bardzo trudno jest podołać. Rozstanie z bliskimi często wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto nieraz pojawiają się także trudności z nawiązaniem przyjaźni ze współpracownikami lub w ogóle z otrzymaniem pracy. Bariera językowa, która do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, iż bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko niewielki krok do poważnych wahań nastroju lub nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Zachowania tego rodzaju bardzo trudno jest poskromić bez wsparcia psychologa. W związku z tym nie trzeba obawiać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega wizyta?

Każda rozmowa z psychologiem odbywa się w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas sesji zostaną powierzone osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej może jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się ukrywać kłopotów oraz słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, jak radzić sobie ze stresującymi wydarzeniami, a także pokazuje po czym identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Wizyta przeprowadzana jest w języku polskim, za sprawą czego przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która zgłasza się z kłopotami nie powinna się bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama prawidłowo pojmie to, co mówi do niej psycholog.

Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339