Skieruj się na https://flobo.io, aby znaleźć informacje o automatycznej obsłudze należności.

Biznesmeni nieprzerwanie poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a zarazem zredukować czas przeznaczany na wykonywanie pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale też obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez integrację z usługą mass collect banku

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z programem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a następnie monitoruje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich ma nadany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy uciążliwy obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu pozostałych ważnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko ogromnych podmiotów, ale także i tych niewielkich, które w miesiącu wystawiają tylko sto faktur. Flobo ma jeszcze jedną pożyteczną funkcję, nadzwyczaj wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie borykają się z opieszałymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich podmiotach sprawdzi się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów

Nie wiesz czy robot Flobo to pomocna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo dostarcza kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu obsługuje należności z tytułu abonamentów, w związku z tym świetnie zda egzamin w szkołach językowych bądź niepublicznych, a więc wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hostele, hotele, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Jeśli pomiot za realizację usługi żąda opłaty z góry, Flobo będzie nadzorować wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]