Instalacje teletechniczne. Rzetelną pomoc fachowca w tej dziedzinie otrzymasz tu.

Instalacje teletechniczne sieci telewizji kablowej to rozbudowana infrastruktura obejmująca mnóstwo różnych sprzętów – od najprostszych po bardzo skomplikowane. W naszym kraju działają profesjonalne podmioty, które zajmują się obsługą sieci RTV. Sprawdźmy jakie usługi są w ten sposób dostępne i z czego składają się instalacje teletechniczne.

Instalacje teletechniczne – potężna infrastruktura

Instalacje teletechniczne obejmują urządzenia jak m. in.: anteny ASR, zabezpieczenia odgromowe, mikrowzmacniacze abonenckie, wzmacniacze kaskadowe, odbiorniki optyczne. Na rynku dostępne są też gniazda multimedialne, kable światłowodowe, urządzenia DVB-S/S2 i odbiorniki optyczne. Moduły tego typu montowane są na osiedlach mieszkaniowych, w szpitalach i blokach. Podmioty funkcjonujące na rynku zajmują się natomiast przede wszystkim projektowaniem sieci i produkcją konkretnych komponentów. Sieci teletechniczne wymagają odpornych na zewnętrzne czynniki komponentów i profesjonalnego montażu – stąd niezastąpiona jest pomoc fachowców.

Instalacje teletechniczne – najlepsze moduły

Niezbędne jest również, by instalacje teletechniczne były zgodne z polskim prawem. Z tego też powodu potrzebne jest doradztwo techniczne specjalistycznych firm, które zagwarantują odpowiednie rozwiązania i zaproponują najlepsze urządzenia dobrane do wymogów konkretnej sieci. Instalacje teletechniczne niejednokrotnie wymagają też napraw, a więc niezwykle duże znaczenie ma opieka producenta. Korzystają z niej zazwyczaj deweloperzy.

GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]