Dostawca silników prądu stałego - dowiedz się co może Ci zaproponować.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz coraz szersze zastosowanie robotyki w rozmaitych dziedzinach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Rodzima firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od renomowanych globalnych wytwórców.

Silniki elektryczne, motoreduktory oraz przekładnie od cenionych producentów

Działająca od przeszło 15 lat na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (DC, BLDC i AC), przekładni planetarnych i falowych, jak również silników prądu stałego wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez najlepszych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się dużą niezawodnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji systemów służących do automatyzacji intralogistyki, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a z racji możliwości ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich wymiarach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy znacznej wilgotności (nawet do 90%), narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, jak również przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 °C.

Polska firma Ultra Robotics dostarcza także produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Positec oraz Sesame Motor Corp.

Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]