Szukasz sklepu jubilerskiego Kraków? Koniecznie musisz skierować się na https://obraczki.net.pl.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz ożywieniem rynku, zreformowaliśmy także nasze przyzwyczajenia związane z robieniem zakupów. Obecnie bardzo często korzystamy z opcji zakupów w sieci. I choć w internecie wyszukamy niemal wszystko, nadal wiele artykułów należy nabywać w tradycyjnych sklepach. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Zalety odwiedzin u jubilera

Kupno złotego pierścionka, wisiorka lub broszki łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Dlatego, żeby mieć pewność, że biżuteria spełni wszystkie nasze wymagania, powinniśmy przyjrzeć się jej osobiście w sklepie jubilerskim. Jest wiele przesłanek, które uzasadniają takie postępowanie. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli mamy zamiar kupić obrączki bądź pierścionek, mamy okazję nałożyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeśli zaś wybierzemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on zbyt luźny bądź za ciasny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do stosownego obwodu ewentualnie sporządzi nowy. Następną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy jubilera. Pokaże on aktualne trendy we wzornictwie, pomoże nam dobrać odpowiedni kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, a osobom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie wręcza się z okazji ślubu, imienin czy chrztu.

Jakie usługi oferuje świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale również pełnią inne usługi. Kluczową z nich jest naprawa zniszczonej biżuterii. Jeżeli wypadł nam kamień z kolczyka albo zerwał się naszyjnik, jubiler błyskawicznie i umiejętnie zreperuje go w swojej pracowni. Poprawi także obwód pierścionka, jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał mniejszy rozmiar palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na wisiorku lub pierścionku datę, gratulacje, podziękowania albo inny istotny dla nas tekst. Natomiast jeśli chcemy obdarować kogoś niepowtarzalnym prezentem, albo mamy swój pomysł na pierścionek czy też naszyjnik, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w szkatułce mamy uszkodzoną lub niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]