Jeśli chcesz kupić kolczyki wiszące, skieruj się na tę stronę.

Jeden z najpopularniejszych typów biżuterii to kolczyki. Zakładają je nie tylko kobiety – od jakiegoś czasu cieszą się też wzrastającym zainteresowaniem pośród mężczyzn, przede wszystkim tych ceniących sobie styl alternatywny. Nie można jednak kwestionować, iż zdecydowana większość kolczyków produkowana jest dla kobiet. Niezwykle porywające są zwłaszcza wiszące kolczyki. Bardziej rzucają się w oczy i dzięki temu w zdecydowanie wywierają wpływ na to, jak inni postrzegają daną kreację. To właśnie dlatego cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet w rozmaitym wieku i noszących się w przeróżnych stylach. Ogromna różnorodność wiszących kolczyków pozwala dopasować je właściwie do dowolnej garderoby. Jak jednak dobrać kolczyki wiszące najlepsze do danej okazji? Na co winniśmy zwracać szczególną uwagę?

Wiszące kolczyki – mogą mieć wpływ na postrzeganie twarzy

Design kolczyków i ich długość to przymioty głównie wpływają na to, jak optycznie będzie postrzegana nasza twarz, w związku z tym trzeba wziąć je pod uwagę przy doborze wiszących kolczyków. Krótsze wiszące kolczyki powodują, iż twarz wydaje się bardziej krągła, z kolei te dłuższe (u jubilerów dostaniemy takie mające nawet 8-9 cm) przedłużają ją. Tu ogromne znacznie posiada także design kolczyków. Podłużne powodują wysmuklenie owalu, natomiast te bardziej sferyczne – wręcz przeciwnie. W sklepach kupimy także kolczyki bardziej neutralne, które nie oddziałują nazbyt na postrzeganie kształtu naszej twarzy – w tym miejscu koniecznie winniśmy wspomnieć przykładowo o kolczykach łezkach.

Kolczyki wiszące – do jakich kreacji je założyć?

Poszukując kolczyków wiszących odpowiednio dopasowanych do konkretnej sukienki trzeba pamiętać, iż są one niezmiernie rzucającym się w oczy dodatkiem. W towarzystwie innych odznaczających się kosztowności mogą zatem wywołać odczucie pretensjonalności. Toteż powinnyśmy wystrzegać się zakładania ich do masywnych zegarków, bransolet lub naszyjników. Kolczyki wiszące będą natomiast wyglądały znakomicie, gdy w stylizacji zostaną najmocniejszym akcentem – oczywiście pod warunkiem, iż będą współgrały z butami, stylizacją włosów oraz ubraniem.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]