Potrzebujesz kolczyków z bursztynem? Zobacz tutaj.

Bursztyn jest stawiany wśród najstarszych stosowanych przez jubilerów materiałów. Pomimo upływu czasu, wciąż jest często kupowany przez ludzi potrzebujących ponadczasowej biżuterii. Dobrze też napisać o jego cenach – chociaż kiedyś był naprawdę cenny, dziś na pierścionki i kolczyki z bursztynem może pozwolić sobie każdy z nas. Ze względu na popularność takiej biżuterii warto napisać kilka słów o tym, jak dbać o bursztyn, by wytrzymał jak najdłużej oraz na temat tego, w jakim sklepach należy kupić kolczyki z bursztynem.

Jak dbać o kolczyki z bursztynem?

Bursztyn to dość delikatny materiał i nietrudno go uszkodzić. Z tego względu kolczyki z bursztynem powinniśmy wycierać delikatną szmatką – na przykład irchą. Nigdy nie stosujmy również detergentów – mogą one uszkodzić ten kamień. O wiele lepiej zda egzamin normalna woda, w razie poważniejszych plam z odrobiną mydła. Ważne jest także to, jak przechowujemy pierścionki lub kolczyki z bursztynem. Nie używajmy zwykłych pojemników, zastępując je szkatułkami wyścielanymi od środka miękką dzianiną.

Sklepy internetowe z kolczykami z bursztynem

Kilka lat temu jedynym wyjściem dla zamierzających kupić pierścionki z bursztynem była wizyta u złotnika. Dziś możemy zrobić to znacznie wygodniej niż kiedyś – zwyczajnie logując się do sieci. Na e-zakupy dobrze postawić również z innego względu – są bowiem dużo bardziej intuicyjne. W internecie mamy też szansę przejrzeć ofertę wielu sprzedawców a potem wybrać te kolczyki z bursztynem, jakie szczególnie będą nam odpowiadać.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]