Chcesz zamówić kolczyki srebrne? Kliknij tutaj.

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej wybieranych przez Polki akcesoriów. Pasują na każdą okazję – niezwykle wzniosłą i mniej oficjalną. Sprawdźmy co sprawia, że są tak rozchwytywane, a także w jakich miejscach możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych kształtach. Najczęściej kupowane są urocze sztyfty, które pasują od święta i na co dzień, są dyskretne, ale jakże stylowe. Równie popularne są wiszące dodatki, które wspaniale wysmuklają szyję. Sprzedawane jako wysadzane naturalnymi kryształkami albo zupełnie klasyczne. Elementy zrobione ze srebra nie powodują alergii uszu, co nierzadko występuje w przypadku ozdób z metali nieszlachetnych. Najbardziej gustowne kolczyki uzyskano techniką oksydowania, więc kupując je sprawdźmy próbę oraz technologię ich wykończenia.

Zadbaj o swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki stale wyglądały jak nowe, musimy skrupulatnie je czyścić i na bieżąco usuwać wszystkie zanieczyszczenia. Powinno się przecierać je co jakiś czas miękką ściereczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalistyczne balsamy nabłyszczające, a nieużywane kolczyki przechowywać w zamkniętych pokrowcach. Nie sprawdzajmy natomiast babcinych metod pielęgnacji, takich jak szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Takie środki niezwykle podrażniają delikatną strukturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Ogromny wybór biżuterii jest bez wątpienia w e-sklepach, które proponują błyskawiczny dowóz do domu i przeróżne wyprzedaże. Poza tym zakupy internetowe to nieprawdopodobna wygoda, którą zapewne docenią przede wszystkim zapracowane Polki.