Jeśli potrzebujesz kolczyków, skieruj się na tę stronę.

Srebro to najpopularniejszy wśród wytwórców biżuterii materiał. Nie może to rzecz jasna dziwić, bo rzeczywiście posiada sporo zalet. Koszty jego zakupu są dużo mniejsze niż żółtego kruszcu, a jest metalem szlachetnym, zatem nie rdzewieje i długo zachowuje swoje zalety. Srebrne kolczyki są również lubiane z uwagi na bezpieczeństwo ich noszenia – bardzo zmniejszają wszak ryzyko wystąpienia infekcji. Jako iż są bardzo interesującą opcją dla szukających niestarzejącej się i wytrzymałej biżuterii, dobrze powiedzieć parę słów na temat tego, w jakich sklepach je nabyć oraz jak dbać o srebrne kolczyki.

Kupno srebrnych kolczyków – kilka wskazówek

Fantazja designerów srebrnych kolczyków jest nieograniczona. Wśród nich wszyscy znajdziemy propozycje dla siebie – zarówno fani sprawdzonych pomysłów, jak i panie, które lubią raczej oryginalne projekty. Przed kupnem danych kolczyków warto zatem zorientować się, co oferują nam różni producenci. Trafionym rozwiązaniem z całą pewnością będzie kupno online – zwłaszcza, jeśli chcemy znaleźć niebanalne projekty srebrnych kolczyków.

Czyszczenie srebrnych kolczyków

Pomimo różnych zalet, srebro posiada pewne wady. Najważniejsze jest to, iż srebrne kolczyki po paru latach śniedzieją. Łatwo do tego nie dopuścić regularnie czyszcząc je specjalnymi środkami i przechowując w bezpiecznych pudełkach. Pod żadnym pozorem nie wykorzystujmy jednak do ich czyszczenia zwykłych płynów, gdyż mogą zniszczyć ich powierzchnię.