Zamów kufry na motocykl na https://tinyurl.com/2l988t8v.

Nie ma znaczenia, czy jesteś wielbicielem dalekich wycieczek motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do pracy – pewno nierzadko musisz przewieźć jakikolwiek bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to przyjemne. Niektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu komfortowych oraz bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motor. Jednak jaki kufer na motor zakupić?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motor – rodzaje / Kufry do motocykla – rodzaje / Wersje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież instaluje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba typy kufrów mają swoje zalety. Kufry centralne są bardziej pojemne oraz stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co uzupełnia wygodę jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je zakupić pojedynczo lub też od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, wskutek tego nim dokona się kupna, warto zaznajomić się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i kupić taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym wymaganiom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba warianty, a to pozwoli Tobie przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując definitywnego wyboru kufra na motor, zwróć uwagę nie wyłącznie na cechy produktu, jednakowoż również na jego markę. My polecamy w szczególności markę GIVI, jaka na ogromne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najważniejsze.

MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]