Zamów kaskom na motor.

Nie ma znaczenia, jaki posiadasz jednoślad ani to, czy przebywasz na nim drogę do miejsca pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie wypady – kask to obligatoryjny składnik garderoby każdego motocyklisty, ponieważ zapewnia mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie upadku.

Właściwy kask na motor, czyli jaki? / Odpowiedni kask na motocykl / Jaki powinien być kask na motocykl? / Jaki warto wybrać kask na motor?

Zastanawiasz się, czym kierować się w ciągu wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, wskutek tego zdecyduj się na kask uznanej marki, takiej jak HJC, który jak najlepiej odpowiada twoim potrzebom.
Na rynku ofert dostępne są rozmaite warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym poszczególne typy kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motor to kaski integralne, jakich skorupa wykonana jest z pojedynczego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, żeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są w takim razie mniej bezpieczne – dlatego rekomenduje się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Równocześnie kaski otwarte są w najwyższym stopniu praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie na domiar tego posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to doskonała marka, lubiana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane kolosalnej liczbie testów – a równolegle mają dogodne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie dzięki zastosowanym tworzywom są niesłychanie lekkie, a równocześnie niezwykle wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są również repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]