Jeżeli ciekawi Cię korzystna oferta wypraw w góry, skieruj się na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś aktywnym podróżnikiem, który docenia rzetelnie opracowane i bezpieczne eskapady pod opieką kompetentnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych podróżników

Organizujemy trekkingi, które prowadzą na szczyty prawie wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do zapaleńców turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią dynamiczne spędzanie urlopu i dysponują minimalnym doświadczeniem w tego typu wyprawach. Żeby wziąć udział w wyprawie niezbędny jest odpowiedni stan zdrowia, jak również świetna sprawność fizyczna. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o różnym stopniu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to trekking dla jednostek sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w eskapadach na wierzchołki gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym poziomem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i zaawansowanych umiejętnościach.

Czemu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane przeżycia. Umożliwiają przy tym spełnienie marzeń oraz sprawdzenie się w trudnych okolicznościach. Firma angażuje kompetentnych liderów i przewodników, którzy nie tylko poznali dogłębnie charakter górskiego terenu, ale też ochoczo dzielą się swoją wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni również zminimalizować ewentualne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Alpy i Dolomity.

Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]