projektowanie stron internetowych Kraków, tworzenie stron Kraków

Funkcjonalność stron www wynika przede wszystkim z ich projektów. Projektując strony internetowe musimy nie tylko pamiętać o względach estetycznych, ale też przyzwyczajeniach internautów – kiedy nawigacja po serwisie będzie dla nich źródłem trudności, szybko przeniosą się na drugą witrynę i zdecydują się na usługi innej firmy. Aby zatem witryna dała nam oczekiwane zyski, warto zatroszczyć się o to, by była właściwie zaplanowana. Jak jednak prezentuje się profesjonalnie stworzona strona? Co zrobić, by internauci nie opuścili jej zbyt prędko?

ABC projektowania stron internetowych

Główną regułą, którą powinniśmy kierować się projektując witryny internetowe jest wyróżnienie najważniejszych części serwisu – przyciągną wówczas uwagę internauty oraz nakłonią go do kliknięcia. Prosto osiągnąć to możemy dzięki wykorzystaniu kontrastowych odcieni, pamiętając jednak o tym, żeby kolory równoważyły się na ekranie. Istotna jest także to, by najważniejsze elementy strony osadzić na osi, po której wędruje wzrok internauty – to kwestia rozwiązań od dawna obowiązujących w internecie.

Komu powierzyć projektowanie stron internetowych?

Jak nietrudno się domyślić, stworzenie dobrej strony www nie jest łatwe. W razie strony firmowej nietrafionym pomysłem okaże się zatem samodzielne jej zaprojektowanie. By zyskać gwarancję, że strona będzie przynosić zyski, należy zlecić to fachowcom – zwłaszcza agencji specjalizującej się zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]