pozycjonowanie stron internetowych Kraków, pozycjonowanie www Kraków

Powszechność internetu oraz prostota użycia go do znalezienia potrzebnych usług i towarów przyczyniła się do tego, że każde przedsiębiorstwo chce obecnie być zauważonym w sieci. W rzeczy samej, samo postawienie strony www nie znaczy, że nowi klienci do nas trafią – kluczowa jest bowiem widoczność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Sporo niedużych przedsiębiorstw, świadczących usługi wyłącznie w określonym województwie albo nawet w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie lub w Szczecinie, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swojej miejscowości

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług bądź sklepów stacjonarnych korzystają przeważnie z fraz lokalnych, czyli obejmujących nazwę danej miejscowości, np. “restauracja indyjska kraków”, “sklep z oponami kraków” lub “wizażystka kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla mniejszych firm na przedstawienie swoich usług docelowym klientom, rezydującym w konkretnej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych ma wszelkie cechy standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się tylko tym, iż strategia SEO zorientowana jest na przyrost widoczności głównie fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy zdobywanie linków z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla firm z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się tworzeniem stron www i optymalizacja, pozycjonowaniem od ponad 10 lat. W trakcie tych lat świetnie poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron i w ten sposób zdobyć nowych klientów. Oferujemy wszechstronne działania SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, rozwinięcie contentu oraz optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a klient może monitorować codziennie efekty pozycjonowania przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]