Na https://bit.ly/3nG3NSr uzyskasz więcej informacji o modelowaniu 3D.

Świat rysunku bez ustanku się rozwija i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe techniki preferując wykonywanie swoich prac wyłącznie w formie cyfrowej. Dostępne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko wolność wykonywania dzieł 2D, ale także modelowania obiektów 3D. Inicjacja nauki modelowania 3D nie generuje w tej chwili ogromnych kosztów – można po prostu zainstalować program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji i trójwymiarowych obrazów, a który równocześnie jest całkowicie bezpłatny.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem znającego program nauczyciela

Korzystanie z każdego oprogramowania można przyswoić sobie na własną rękę, niemniej jednak proces ten trwa wówczas dłużej i często jest niezmiernie irytujący. Z tego też powodu partycypacja w kursie modelowania 3D będzie wyjątkowo pomocne osobom, które dopiero poznają program Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź dodawanie przeróżnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie szybciej, jeśli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Pedagog na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez kursanta wskazując detale, które wymagają dopracowania oraz sugerując ku temu trafne rozwiązania. Jak w przypadku innych kursów najlepiej, aby odbywał się on w jak najmniej licznych grupach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność pożądana w świecie gier komputerowych i projektowania

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest współcześnie umiejętnością pożądaną i cenioną zwłaszcza w świecie projektowania, filmu i gier wideo. Znajomość programu Blender 3D otwiera tym samym niemało nowych możliwości zawodowych. W czasie kursu można stworzyć wstępne profesjonalne dzieła, które później można bez obaw zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednak, że kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników tego typu warsztatów to po prostu artyści oraz amatorzy, którzy pragną poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności lub znaleźć nowe formy ekspresji.

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]