Odszukaj fachowców, którzy sporządzą projekty domów drewnianych całorocznych.

Domy z bali to budowlany hit. Nowatorska technologia powoduje, że tego typu budynki nie tylko prezentują się bardzo stylowo, ale są także wygodne. Czy domy drewniane mogą służyć jako budynki całoroczne? Jak znaleźć specjalistę, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Nowoczesne domy drewniane powoli zaczynają być rzeczywistością. Ogromna ilość zalet powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów. Pierwsza sprawa – są one tańsze niż klasyczne domki jednorodzinne. Konstrukcja jest lżejsza, a to oznacza większe oszczędności. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wznoszone z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o roboty związane z ze schnięciem zaprawy. Specjaliści przekonują, że budowa odbywa się w ciągu kilku miesięcy, dlatego domy naturalne mają coraz szersze grono zwolenników. Łączą one w sobie zupełnie odmienne elementy. Domy drewniane nowoczesne urzekają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem podhalańskim. Jednak dzięki innowacyjnym elementom zapewniają komfort taki sam jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – nieznaczna grubość ścian

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje wyprodukowane z surowca naturalnego, co sprawia, że wewnątrz panuje przyjazny mikroklimat. Dzięki użyciu bali osoby zmagające się z alergiami odczuwają zdecydowaną poprawę samopoczucia. Domy z bali charakteryzują się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie trzeba wykonywać drogiej termomodernizacji. Ważnym plusem są cienkie ściany, co zapewnia duży metraż domu. Domy drewniane można stawiać także zimą, bo wszystkie prace realizowane są na sucho. Podejmując decyzję o inwestycji w nowoczesne domy drewniane pamiętajmy, żeby zlecić całość prac doświadczonym specjalistom.

Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]