Tutaj dowiesz się, jak zamówić catering dla firm.

Szkolenie, sympozjum albo ważne spotkanie biznesowe – każda większa firma zapewne pewnego dnia stanie przed nieodzownością przygotowania takiego eventu. Wiąże się to z różnorodnymi zadaniami, które zazwyczaj nie wchodzą w zakres czynności wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak np. przyszykowanie posiłków i napojów dla jego zaproszonych gości. Jeśli na urządzanym spotkaniu mają pojawić się znaczne tłumy, opłaca się skorzystać z usług cateringu dla firm.

Przekąski bez niebezpieczeństwa zabrudzenia dłoni – o cateringu firmowym

Konferencje oraz warsztaty biznesowe to wydarzenia, które przeciętnie trwają po 6-9 godzin, nierzadko nawet przez kilka dni z rzędu. Ich uczestnicy otrzymują ścisły harmonogram prelekcji, między którymi zaplanowane są zazwyczaj dwie-trzy kilkuminutowe przerwy, podczas których ciężko jest spożyć kompletny obiad w najbliższej kafeterii. Dlatego tak istotne jest udostępnienie gościom małych przekąsek oraz napojów, które mogą w mgnieniu oka spożyć w czasie przerwy, a o ile organizator pozwoli, również wziąć ze sobą na salę, w której trwa wykład. Podmioty świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, jak również z drobnymi przekąskami, które można spożyć bez niebezpieczeństwa ubrudzenia dłoni i odzieży. Usługa cateringu biurowego obejmuje także udostępnienie urządzeń do przygotowania ciepłych napojów.

Przerwa kawowa – powierz to firmie oferującej usługę cateringu dla firm

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj istotna, daje bowiem uczestnikom chwilę odprężenia po wielu godzinach intensywnego skupienia. Dodatkowo jest to także możliwość nawiązania rozmowy z innymi gośćmi i obgadania w luźniejszej atmosferze przedmiotów poruszanych na szkoleniu. Automat z kawą i innymi napojami, który można spotkać na stołówkach obiektów konferencyjnych, nie ma szans sprostać perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ekskluzywnych sympozjów lub płatnych wykładów nie powinni wszak pić z tekturowych pojemniczków, gryząc samodzielnie zrobione czy też zakupione po drodze w sklepie sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu dla firm podkreśli więc rangę szkolenia i zarazem pokaże, że jego organizator pomyślał też o dobrym samopoczuciu partycypantów.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]