Przyjęcia okolicznościowe - tutaj znajdziesz aktualną ofertę.

Gdy ktoś myśli o przygotowaniu dużej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub z zabawą weselną. Tymczasem huczne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy sprasza się dziesiątki krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to również „osiemnastki”, komunie święte czy ceremonie chrztu. Kiedy lista gości jest bardzo długa, najczęściej nie będziemy w stanie zorganizować przyjęcia i przyrządzać przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takiej sytuacji musimy wynająć pasujący do okazji lokal.

Jak dobrać lokal na organizację przyjęcia okolicznościowego?

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z innymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak m.in. urodziny bądź osiemnastka, , na której bawić się będą w większości osoby dorosłe, gościom powinno się zapewnić nie tylko miejsce, w którym skonsumują w spokoju posiłek, ale i salę do tańczenia. Z drugiej strony przyjęcia, w których sporą grupę uczestników będą stanowić kilkulatki, m.in. komunie bądź ceremonie chrztu, rekomenduje się urządzić w miejscu, które prócz wynajęcia sali w środku budynku oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się zbyt szybko sytuacją i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Przekąski podawane zaproszonym także muszą być dobrane do typu imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie zaleca się więc sięgnąć po pomoc firmy cateringowej, która zatroszczy się o wyśmienite menu, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – imprezy okolicznościowe w dworskiej atmosferze

Zamówienie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużych miejscowościach, jest stosunkowo proste, jednak rzadko która oferta może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w podkrakowskich Balicach. Od dziesiątek lat w iście królewskiej atmosferze odbywają się w nim przyjęcia komunijne, chrzty oraz – naturalnie – zabawy weselne, które każdy z zaproszonych zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można pomieścić ogółem do 130 osób. A jeżeli impreza ma być zaplanowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści blisko 300 gości. Co kluczowe, firma cateringowa obsługująca to miejsce oferuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia dań, poprzez rozłożenie oraz dekorację stołów, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]