Ciekawi Cię oferta parkingu Kraków Balice? Skieruj się na pandaparking.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Podróż samolotem jest popularnym sposobem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go zostawić na czas naszego wyjazdu?

Zostaw auto pod dobrą opieką – parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwózkę na lotnisko, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można zostawić samochód na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego auta pilnuje wyszkolona ochrona, , a pozostawione samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]