Wszystko, czego należy dowiedzieć się o lotnisko Kraków parking długoterminowy, znajdziesz na https://pandaparking.pl.

Wyjeżdżasz na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Dowiedz się, czy pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Parking w okolicy portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej obleganych lotnisk w Naszym kraju. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez 24 godziny na dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa parkujących samochodów pilnują kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, że nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie w przypadku pasażerów ze znaczną liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć taszczenia ciężkich walizek w autobusie miejskim lub pociągu.

Parking długoterminowy – dlaczego warto z niego skorzystać?

Ogromnym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking świadczy również bezpłatny dowóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet bądź telefonicznie – ekspresowo i bez problemów, a unieważnienie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) bądź przelewem bankowym. Dodatkowym atutem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]