Zamów serwis okien PCV.

Regularnie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w mieszkaniu i zapobiegnie utracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wypaczenia i zniszczenia. Na stan okien oraz uszczelek niekorzystnie wpływają też warunki atmosferyczne – ekstremalny żar i mróz, deszcz czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez lata. O ile nieskomplikowane działania, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się wezwać zawodowca. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację ciężko działających mechanizmów, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien przeprowadzi także wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwala zredukować straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista zadba również o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]