Na pandaparking.pl uzyskasz więcej informacji o parking lotnisko Kraków.

Szybkość, komfort oraz sposobność trafienia nawet w najbardziej oddalone zakątki świata – to największe atuty podróży lotniczych, które sprawiły, że tego rodzaju wyprawy zyskały ogromne uznanie. Wyjazd, którego elementem jest przelot samolotem, wiąże się jednak z kilkoma uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie konieczność dostania się do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu musi wszak przebyć dziesiątki kilometrów. Tak daleką trasę najłatwiej jest pokonać własnym samochodem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne kłopoty łączące się z dotarciem do portu lotniczego swoim autem rozwiąże znalezienie monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe przeloty.

Parking w Balicach – podróżuj bez trosk, twoje auto jest bezpieczne

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód przygotować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dojechać prywatnym autem. Na miejscu mogą zostawić go na prywatnym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. W czasie podróży nie muszą oczywiście martwić się o swój pojazd, bo parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem naszych czterech kółek czuwać będą ochroniarze, a posiłkową asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, w związku z tym nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będzie miejsca odstawić samochodu. Teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest szczególnie przydatne podczas opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego personelu

Gdy wybierzemy skorzystanie z usług świadczonych przez parking monitorowany w pobliżu portu lotniczego możemy spodziewać się też wielu ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez problemów. Najistotniejszym z nich jest naturalnie opcja skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Prócz tego podróżni mogą uzyskać asystę pracowników parkingu w nagłych sytuacjach, jak np. obniżenie ciśnienia w oponach albo rozładowanie akumulatora.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]