Potrzebujesz balonu do wina? Wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to wspaniały upominek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Balon do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako oryginalny upominek dla znajomych – baniak do wina wypełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji imienin, rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu bądź obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to również perfekcyjna ozdoba stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy szczegół balon na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować gości własnoręcznie wykonanym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom na wino bez trudu przeniesiesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe balony na wino wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]