Jeśli chcesz zamówić części Renault Kraków, koniecznie odwiedź tę stronę.

Samochody Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci doceniają różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic i aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku zakupiono blisko 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części Renault – jakie często się psują?

Nabyłeś wymarzony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy silnika, nadwozia, podwozia i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z recenzji konsumentów wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego elementu uskarżają się posiadacze modelu Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym przypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Systematyczne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]