3D drukarkę zamówisz na cadxpert.pl.

W asortymencie firmy CadXpert odnajdziesz tylko urządzenia od uznanych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również FormLabs i MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej sprzedaży, pracują między innymi w technologiach: FDM, SLA i PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują wydatki na produkcję

Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od przeszło trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania oraz maszyny. Ocenia się, że używając drukarek 3D oraz innych urządzeń Stratasys można zredukować wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny nieomalże o 90 procent. Kluczowe idee pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to zapewnianie wysokiej jakości drukarek 3D i usług, jak również wsparcie techniczne i merytoryczne. Najlepiej sprzedające się produkty oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu i biznesu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Formlabs to kolejny lider produkcji drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w bardzo zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, takie jak SLA i SLS. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w nowatorskiej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest rodzajem technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie pozostałe urządzenia Formlabs – znamionuje się łatwą obsługą oraz funkcjonalną konstrukcją. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Zdecydowanie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, jak również precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, w związku z tym można wydrukować jednakowe prototypy, co jest niezmiernie pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla przemysłu, edukacji, biznesu

MakerBot dostarcza wysokiej jakości zaawansowane drukarki 3D, pracujące stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy są szeroko stosowane w najrozmaitszych sektorach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu innych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dostępne dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Wydruk jest trwały oraz dokładny, a w trakcie procesu wydruku nie tworzą się zniekształcenia czy przemieszczenie się warstw.

CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]