Sprawdź, gdzie kupić lampę solną, wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Lampy-i-produkty-solne/105.

Małe dekoracje z kamienia i minerałów od lat znajdują swoje miejsce na naszych półkach. Przywozimy je z różnorodnych wypraw po Europie, a czasem nabywamy impulsywnie, ponieważ harmonizują ze stylem, w jakim utrzymane jest wnętrze. Sporadycznie jednak są to przedmioty funkcjonalne – najczęściej to pospolite ozdoby. Minerałem, z którego można jednak wykonać obiekty używane na co dzień, jest sól kamienna. Sporządza się z niej najczęściej lampy, ale także inne narzędzia.

Lampy solne kupisz w 3 odcieniach

Lampy solne pięknie się prezentują i łatwo dopasujemy je do wystroju domu, bowiem występują w trzech kolorach (białym, szarym, różowym) i w kilku ich zabarwieniach. Każda lampa solna jest jedyna w swoim rodzaju, ponieważ nie ma kamieni o jednakowej strukturze krystalizacji i kształtach. Szczególnie modne są lampy solne, których klosze cechują się nie polerowaną, nieregularną powierzchnią. Często zdarza się jednak, iż rękodzielnicy zajmujący się wytwarzaniem takich lamp, nadają im regularne kształty, przykładowo walca czy też kuli.

Lampy solne – z ich pomocą szybciej się zrelaksujesz

Dużo osób sądzi, iż lampy solne wywierają dobre oddziaływanie na nasze zdrowie. Przypisuje się im najczęściej właściwość jonizacji powietrza, czyli wytwarzania anionów, które równoważą te wytwarzane przez wszechobecna elektronika. Ujemne jony poprawiają jakość powietrza oraz ułatwiają oddychanie m.in. ludziom borykającym się z astmą czy alergią. Światło, jakie emitują tego rodzaju lampy, jest delikatne i kojące, stąd rekomenduje się kupienie ich ludziom, którym dokucza stres albo bezsenność, ponieważ dzięki nim można łatwiej się uspokoić. Ale z soli kamiennej nie produkuje się jedynie lamp solnych. Produkuje się z nich także pojemniczki na drobiazgi i estetyczne świeczniki, a większe bloki z soli himalajskiej stosuje się w aranżacji mieszkań oraz gastronomii.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]