Jeśli chcesz kupić okiennice ozdobne, koniecznie wejdź na skyshutters.pl.

Planując wystrój domu, rzadko poświęca się dużo uwagi oknom. Zazwyczaj wybiera się szablonowe aranżacje, czyli firany oraz zasłony, które nieraz zestawiane są z roletami. Aczkolwiek jest jeszcze inne zyskujące sobie krąg zwolenników rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobne, czyli inaczej mówiąc – shuttersy.

Charakterystyka okiennic dekoracyjnych typu shutters

Główną właściwością shuttersów (czy też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, iż poziome lamele zainstalowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych ruszają się i można ustawiać je w różnych pozycjach, zależnie od potrzeb mieszkańców. Wytwarza się je z PCV, drewna, jak również z płyt MDF. Shuttersy zakłada się przeważnie na oknach, jednakże tak samo dobrze sprawdzają się na drzwiach szafy. Okiennice wewnętrzne shutters to wprawdzie dodatek na okna, który w europejskim budownictwie widuje się nadal sporadycznie, ale większa część z nas zapewne w kinie bądź w telewizji, bowiem te okiennice są niesłychanie popularne na terenach z cieplejszym klimatem, a więc w krajach śródziemnomorskich czy południowych Stanach USA.

Ozdobne okiennice typu shutters świetnie komponują się z rozmaitymi stylami aranżacyjnymi

Shuttersy to ozdobne okiennice które nie tylko znakomicie się prezentują, lecz mają też zastosowanie. Dzięki nim można pasywnie kontrolować wykorzystanie energii słonecznej: w gorące miesiące powstrzymywać nagrzewanie się pokojów, a zimą – zatrzymać ciepłe powietrze przez dłuższy czas. Okiennice wewnętrzne pasują do rozmaitych stylów wnętrz i nie ma zazwyczaj przeszkód, aby zainstalować je na większości okien. Wytwarza oraz instaluje się je na zamówienie, co powoduje, iż są z pewnością kosztowniejszym rozwiązaniem niż np. żaluzje. Shuttersy jednak nadają pomieszczeniom bardzo gustowny wygląd, w wyniku czego wpływają na zwiększenie wartości domu. Należy dodatkowo zaakcentować, iż shuttersy reguluje się bez użycia linek, co właściciele psów i kotów lub rodzice ciekawskich dzieci, które poplątać wiszące sznurki, uznają na pewno za dodatkową zaletę.

SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]