Tutaj znajdziesz słój z kranikiem.

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też robionych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych trunków i deserów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoiki z kranikiem, mające wiele zastosowań. Jak możemy je użyć? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do napojów

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, iż doskonale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – np. nalewek i likierów. Słoiki mają duże objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotową nalewkę do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słój z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on regularnie stosowany do podawania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem wyśmienicie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania lemoniad, oranżad, soków i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego atutem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]