etykiety na bimber, etykiety weselne

Zwyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego początku jednym z najczęściej przekazywanych i, nie da się ukryć, równie entuzjastycznie przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Sporo osób nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na urodziny, wesele lub osiemnastkę. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali zaproszeni chcą wręczyć to samo?

Etykiety na wódkę – butelka alkoholu jako wyjątkowy upominek od Państwa Młodych

Na obiadach weselnych trunki nie tylko stoją na stołach, ale też przyjęło się, że młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki podarunek jest uważany za formę wyrażenia podziękowania za przyjazd na ceremonię. Lecz taka butelka z wódką może również stać się w interesującą pamiątką, której znajomi i rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Należy spersonalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, na których można umieścić informację o imionach Państwa Młodych, dacie i miejscu wesela czy wyrazy podziękowania. Etykiety weselne można zamówić w najrozmaitszych barwach oraz wzorach, wobec tego bez trudu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od fantazji nowożeńców. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można wykorzystać nie tylko z okazji wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej lub wieczorze kawalerskim.

Ozdób własne trunki wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można dekorować butelki z domowej piwniczki. Jeżeli samodzielnie wytwarzasz wina, soki czy nalewki, a następnie wręczasz je rodzinie czy też kolegom przy rozmaitych okazjach, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne prostej butelki. Ponadto flaszki można też oznaczać używając wielokolorowych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]